PicMonkey Collagekvět.servis

Vázat květiny, ať už pro jakoukoliv příležitost, je mou velkou radostí.

Mám ráda přirozenost a práci s čerstvými květy, které kombinuji s přírodními materiály, plody a květy hrnkových rostlin. Věřím, že květiny jsou krásné samy o sobě a nepotřebují dotvářet dojem umělými materiály.

Ráda pro Vás zajistím:

Čerstvé řezané a hrnkové květiny – Kompletní svatební květinový servis

Sezónní květinové dekorace a věnečky – Osazení truhlíků, balkónů či teras

Výzdobu restaurací, hotelů, kaváren a firem

Květinový servis poskytujeme především v Jablonci nad Nisou, Liberci a v Praze. V rámci svatebního květinového servisu nejsme omezeni místem, rádi se za Vámi vypravíme téměř kamkoliv.

Najít nás můžete v květinovém ateliéru „Z Herbáře“, ve kterém se budeme moc těšit na Vaši návštěvu. Květiny a dekorace Vám rádi připravíme k vyzvednutí, případně zajistíme odvoz podle Vaší potřeby.

Květinové vazby

S výběrem květů pro danou příležitost Vám rádi poradíme. Inspirujeme se ale také Vaší představou, která udělá květinu pro obdarovaného osobnější. Květiny odbavujeme buď klasickým způsobem, nebo dárkovým balením s vodou, abychom zajistili co nejdelší čerstvost květů. To nejdůležitější ale je, že vážeme s radostí…

Kompletní svatební květinový servis

Květinovou výzdobou jsme se podíleli na mnoha krásných a jedinečných svatbách. Při zajišťování svatebních květin se nám nejvíce líbí okamžik, ve kterém nevěsta plná očekávání poprvé vidí květinu, se kterou půjde k oltáři.

Návrh svatebního konceptu, designu a výběr květin řešíme nejraději na osobní schůzce s nevěstou a ženichem, na které společně probereme Vaše přání a představy. Rozhodli jste se vzít? Pojďme tedy spolu vymyslet něco krásného. Moc se těšíme.

Rádi pro Vás zajistíme:

Kompletní svatební květinový servis – Svatební květinové vazby a dekorace

Zdobení místa obřadu, hostiny a párty v den svatby – Návrh designu a stylu svatby

Zapůjčení inventáře

Služby pro restaurace, kavárny, hotely a firmy

Květinový servis pro restaurace, kavárny, hotely a firmy poskytujeme individuálně podle konkrétních přání a představ zákazníků. Ať už se jedná o sezónní osázení teras, pravidelnou obměnu řezaných a hrnkových květin, nebo jiných dekorací Vašich prostor, rádi zajistíme vhodný servis právě pro Vás.