PicMonkey Collage

Svatební den je dnem výjimečným. Dnem, na který by se mělo vzpomínat s krásnými pocity a láskou. Věřím, že si každá nevěsta a každý ženich přeje prožít tento den v klidu, v příjemném a krásném prostředí, obklopeni svými nejbližšími a přáteli, nebo pouze v intimním prostředí – „jen ve dvou“.

Ze zkušeností věřím, že si každá svatba zaslouží pečlivou přípravu a naplánování do jejího posledního detailu.

V rámci svatebního servisu spolupracuji s agenturou Bestalent Events, která se postará o to, aby ve Váš svatební den proběhlo vše tak, jak má. Helena, majitelka svatební agentury, poskytuje kompletní zajištění svatebního dne – svatbu na klíč, či částečný svatební servis, koordinaci svatebního dne a svatební poradenství formou osobních konzultací.

Při plánování a zajišťování služeb před svatebním dnem, ale také v jeho průběhu, se stane Vaší oporou a organizačně zajistí veškeré činnosti, které jsou s tímto dnem spojeny. Díky svému osobnímu a vřelému přístupu ke každému páru, který v ní vložil důvěru, a zkušenostem nabytým při realizování krásných a jedinečných svateb, Vám pomůže proměnit Váš vysněný den ve skutečnost. Věřím, že slova a reference spokojených klientů, ale také fotografie okamžiků, během kterých se ze snoubenců stávají novomanželé prožívající čisté štěstí, Vám řeknou o službách Heleny nejvíce.

Oficiální webové stránky svatební agentury Bestalent Events a další informace o službách, které poskytuje naleznete zde.

BestalentEvents_logo_gold

Společně vytváříme svatební koncept – styl a design svatby na míru, navržený pro každý pár individuálně – podle jeho přání a snů. Věříme, že ke kráse svatebního dne umíme přispět zajištěním květinové výzdoby, a také dalším zdobením místa obřadu, hostiny a párty.

Pokud byste se o nás rádi dozvěděli více, sešli se s námi a popovídali si o Vašich svatebních představách, přáních a službách, které nabízíme, kontaktujte nás. Rády se s Vámi setkáme na osobní schůzce.

H + H