Květinový servis

   Čerstvé řezané a hrnkové květiny
 

Máme rády přirozenost a práci s čerstvými květy, které kombinujeme s přírodními materiály, plody a květy hrnkových rostlin. Věříme, že květiny jsou krásné samy o sobě a nepotřebují dotvářet dojem umělými materiály.

Květiny a dekorace Vám rády připravíme k vyzvednutí, případně můžete využít naší nabídky rozvozu po Jablonci nad Nisou přes aplikaci Dáme Jídlo/Z Herbáře 

S výběrem květů pro danou příležitost Vám rádi poradíme. Inspirujeme se ale také Vaší představou, která udělá květinu pro obdarovaného osobnější. To nejdůležitější ale je, že vážeme s radostí…

Svatební květinový servis 

Květinovou výzdobou se každým rokem podílíme na mnoha krásných a jedinečných svatbách. V rámci svatebního květinového servisu nejsme omezeny místem, rády se za Vámi vypravíme téměř kamkoliv.

Návrh svatebního konceptu, designu a výběr květin řešíme nejraději na osobní schůzce s nevěstou a ženichem, na které společně probereme přání a představy. Na základě této schůzky potom vypracujeme konkrétní návrh a cenovou nabídku.

Zajišťujeme :

  • Kompletní svatební květinový servis – návrh  a realizace svatebních květin a dekorací.
  • Zdobení místa obřadu, hostiny a párty v den svatby – Ceník
  • Zapůjčení inventáře – Katalog

Sezónní květinové dekorace, věnce a pořádání květinových dílen

Květinové dílny pořádáme pravidelně v podzimním a zimním čase. Tvoříme dlouhotrvající květinové věnce a dekorace ze sušených a stabilizovaných materiálů, které mohou při správné péči dělat radost i několik let. Termíny dílen vypisujeme na sociálních sítích a pro účast je nutná rezervace předem. 

Výzdoba restaurací, hotelů, kaváren a firem – pravidelná i nepravidelná obměna řezaných květin 

Květinový servis pro restaurace, kavárny, hotely a firmy poskytujeme individuálně podle konkrétních přání a představ zákazníků. Ať už se jedná o sezónní osázení teras, pravidelnou obměnu řezaných a hrnkových květin, nebo jiných dekorací Vašich prostor, rády zajistíme vhodný servis právě pro Vás.