Stručně o mně? Má práce mě baví, naplňuje a mám ji opravdu ráda.

Prací s květinami se zabývám téměř deset let. V průběhu tohoto času jsem se podílela na mnoha krásných projektech neobyčejných květinových obchodů v Jablonci nad Nisou, Praze, ale také při mém cestování – v Anglii a Itálii. Každé z těchto pracovních zkušeností jsem vděčná za ovlivnění mého vnímání květin a práce s nimi.

Během posledních let jsem měla možnost podílet se květinovou výzdobou na mnoha krásných svatbách. Lidé, kteří ve mě a v mou práci vložili důvěru a především jejich spokojenost spolu s podporou mých nejbližších mě utvrdila v tom, že je načase postoupit o další krok dál. V roce 2016 jsem otevřela květinový ateliér Z Herbáře v Jablonci nad Nisou, čímž jsem si splnila svůj dlouholetý sen o vlastním květinářství. Květiny si zde můžete zakoupit, objednat, nebo se přijít potěšit a podívat se na to, co mě tolik baví. Na zakázku objednané květiny si můžete vyzvednout přímo v obchodě, nebo Vám je ráda doručím dle domluvy.

Na zajištění svatebního servisu a květinové výzdoby v den svatby se podílíme společně s mou sestrou Helenou. Ta Vám ráda poskytne kompletní zajištění svatebního dne – svatbu na klíč, či částečný svatební servis, koordinaci svatebního dne a svatební poradenství formou osobních konzultací. Společně také vytváříme koncept a design svatby na míru.

Pokud byste se rádi dozvěděli více o službách, které poskytuji, popovídali si o možnostech výzdoby Vaší svatby, nebo chcete udělat radost květinou sobě, či svým blízkým, volejte, pište, stavte se…Moc se na Vás těším. H.

Helenka-13